MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Flash Disk Veri Kurtarma

Flash Disk Veri Kurtarma, ankara data kurtarma, may veri kurtarma

USB Flash Diskler uygun fiyatları ve kullanım kolaylıkları ile günümüzde hemen herkesin sahip olduğu ve kullandığı cihazlar haline geldi. Piyasada pek çok marka ve modelde yüzlerce USB bellek çeşidine ulaşmak mümkün.
Doküman, evrak, müzik, fotoğraf gibi datalarınızı saklamak ve taşımak için kullandığınız USB Flash Diskler ne yazık ki çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabiliyor.

Hasar, kırılma, virüs, yanlışlıkla dosya silme, bozuk dosyalar, bilgisayarların USB bellekleri tanınamaması gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde, eğer içindeki verilerin sizin için önemli olduğuna inanıyorsanız cihazlarınızı gönül rahatlığı ile May Veri Kurtarma’nın profesyonel ekibine emanet edebilirsiniz.

Aynı zamanda silinmiş dosyaları, silinmiş flash disklerdeki dosyaları ve hatalı olmayan ancak erişilemez olarak görünen veya sistem problemleri nedeniyle ulaşılamayan verileri de kurtarabiliyoruz.

 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA Telefon: +90 312 384 0 333 Faks: +90 312 384 2 048TwitterFacebook