MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Ücretsiz Analiz

ücretsiz analiz, ankara veri kurtarma, data recovery,

Veri kurtarma hizmetinden faydalanmak isteyenlerin en büyük sorunu profesyonel ve kurumsal olmayan kişilerden yardım alıp hem istedikleri sonuçlara ulaşamamaları hem de yüksek meblağlar ödemeleridir.

Veri Kurtarma süreci MAY Veri Kurtarma'da ücretsiz analiz ile başlar. Ücretsiz analiz kapsamında fiziksel arızalarda diskde oluşan kesin arıza veri kurtarma da gidilecek yol, yöntem zaman ve maliyet belirlenmesidir. Yazılımsal veri kayıplarında ise dataların kriminal incelemesi yapılarak veri kurtarma süreci başlatılır. Sizden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.

Veri kurtarmada başarı oranını arttıran en büyük faktör diskinizin herhangi bir müdahale yapılmadan tarafımıza ulaştırılmasıdır.

Ücretsiz Analiz Neleri Kapsar

1. MAY Veri Kurtarma'in ücretsiz analiz hizmeti, diskinizin sorununu ücretsiz tespit yapılmasını içerir.

2. Analiz süresi diskin kapasitesi, sorunun büyüklüğü ile doğru orantılıdır, donanımsal sorunlarda en az 2 iş günü, yazılımsal sorunlarda ise en az 2-3 iş gündür.

3. Sabit disk ya da medyanın elden yada kargo ile teslim alınması ile başlar ve analiz için ücret talep edilmez (Kapağı açılmış diskler hariç).

4. Diskinizin kesin sorununu, yapılan müdahale ve işlem süresini bilemediğimizden dolayı sizlere ortalama fiyat, aşağı yukarı bir fiyat vermemiz yanıltıcı olacaktır.

5. Diskiniz yada medyanız hakkındaki kesin sonuç analizden sonra belli olacaktır.

Not: Kapağı açılmış, fiziksel müdahaleye maruz kalmış, suyla temas etmiş, yanmış, şifrelenmiş (encrypted) hard diskler ve msn chat dökümleri için (laboratuar ortamında kimyasal madde kullanıldığından ve zaman alan bir işlem olduğundan) analiz ücreti talep edilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için: +90 312 384 0 333 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA Telefon: +90 312 384 0 333 Faks: +90 312 384 2 048TwitterFacebook