MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Neden May Veri Kurtarma?

  • Ücretsiz inceleme ve analiz,
  • %100’e yakın başarı oranı,
  • %100 Gizlilik anlayışı
  • Uygun fiyat politikası,
  • İleri teknoloji ile daha iyi hizmet,
  • Kurtarılmayan veri için ücret talebinde bulunulmaması,

Veri Kurtarma

 Veri Kurtarma, may veri kurtarma, ankara data kurtarma

Fazla değil, çeyrek asır öncesine kadar; kurmalı saatimizden telefon edebileceğimizi,televizyon seyredebileceğimizi , ses görüntü kaydedebileceğimizi düşünmek masaldı belki de…. Ama o kadar hızlı bir gelişme ki , “onu da mı yapmışlar” dedirtebilecek şaşkınlıklarımız kalmadı neredeyse….

Hıza ayak uydurabiliyor muyuz?

Cep telefonlarımızı değiştiriyoruz. Televizyonlarımızı tüplüden LED'e çeviriyoruz. Daktilolarımızı artık antika. Ece ajandalar nostalji gibi... Zamanı neredeyse unuttuk. Bunlar sadece bireysel olarak bizim görebildiklerimiz, hayatımızda yaşadıklarımız.

Neredeyse kâğıdı unuttuk. Fotoğraflarımız, ajandalarımız, tezlerimiz, hesaplarımız, raporlarımız ve daha niceleri… Her şeyimiz dijital ortamlarda. Kaydediyoruz. Saklıyoruz. Görüntülüyoruz. Paylaşıyoruz.

Acaba yeterli güvenlik önlemlerimizi alıyor muyuz?

Ve “Aman Allah’ım” diyeceğimiz zamanlar, bir dakika sonrası olabiliyor. Senaryo olarak baktığımız tüm felaketler; en stresli saatleri de beraberinde getiriyor.

İşte o an da May Veri Kurtarma sizlerin yanınızda olmak istiyor.

Veriler; kişilerin, firmaların, kurumların zaman içerisinde oluşturduğu, kaydettiği, işlediği, sonuçlar çıkardığı özel mülkler gibidir. Bir sebepten zarar görmesi, ulaşılamaması, kaybedilmesi durumun da May Veri Kurtarma, bunları sizlere tekrar kazandırmak için bilgisini, enerjisini sonuna kadar sunarak; sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyacaktır.

May Veri Kurtarma..

 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA Telefon: +90 312 384 0 333 Faks: +90 312 384 2 048TwitterFacebook