MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Laptop Veri Kurtarma

Kişisel ve kurumsal tüm bilgisayar kullanıcıların korkulu rüyası haline gelen veri kaybı artık sorun olmaktan çıktı. Firmamız Notebook veri kurtarma hizmetini güven ve gizlilik içinde vermektedir.

Marka ve model ayırmaksızın verilerini size geri veriyoruz. Bilgisayarınız hata veriyor ya da garip sesler çıkarıyorsa kesinlikle kurcalamayın ve bilinçsiz kişilerin karıştırmasına izin vermeyin. Kurtarılabilecek verilerinizi tamamen kaybedersiniz. Veri kaybının birçok sebebi olabilir.

Format atma, hard disk bozulması, aşırı tozlanmış hard disk, elektrik kesilmesi, düşme, darbeye maruz kalma, üretim hatası, sıvı dökülmesi, aşırı ısınma veri kaybına sebep olmaktadır. Veri kaybı büyük şirketler için iş ve zaman kaybının yanı sıra maddi zarar demektir. Firmamız gizlilik anlaşmalarına tamamen uyarak kesinlikle verileriniz ve kimliğiniz hakkında bilgi vermemekteyiz. Notebook veri kurtarma hizmetini her firma aynı gizlilik içinde veremez.

Bu konuda uzman teknisyenlerimiz sorumluluklarının bilincinde olan kişilerden oluşmaktadır. Veri kurtarma ciddiyet ve güven gerektiren bir iştir. Veri kurtarmada gizlilik ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen kişiler bu konuda sıradan firmaların bu güven gizliliği de sağlayamayacağını çok iyi bilirler. O nedenle de güvenilir bir firma ararlar.

Notebook veri kurtarma hizmeti için güvenilir bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Müşterilerimize verdiğimiz güvenle en seçkin firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefonunuz bizim için yeterli olacaktır.

 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA Telefon: +90 312 384 0 333 Faks: +90 312 384 2 048TwitterFacebook