MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

USB Flash Disk Veri Kurtarma

Flash Disk Veri Kurtarma, ankara data kurtarma, may veri kurtarma

Bozuk veya hasarlı USB flash belleklerinizden veri kurtarma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

USB Flash sürücüler ucuz, hızlı taşınabilir veri depolama araçları olduğu için, öğrenciler, bireysel ve iş adamları tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır. Harika icatlar olmalarına rağmen tasarımlarının eksikliğinden ve düşük kaliteli malzeme kullanımından dolayı yüksek hata oranına sahiptirler.

Hasar, kırılma, virüs, yanlışlıkla dosya silme, bozuk dosyalar, bilgisayarların USB bellekleri tanınamaması gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde, eğer içindeki verilerin sizin için önemli olduğuna inanıyorsanız cihazlarınızı gönül rahatlığı ile MAY Veri Kurtarma’nın profesyonel ekibine emanet edebilirsiniz.

Aynı zamanda silinmiş dosyaları, silinmiş flash disklerdeki dosyaları ve hatalı olmayan ancak erişilemez olarak görünen veya sistem problemleri nedeniyle ulaşılamayan verileri de kurtarabiliyoruz.

Önemli : Eğer USB belleğinizde herhangi bir problem varsa, kullanmayı bırakın. USB belleğinizi tekrar kullanmadan bizimle iletişime geçmeniz verilerinizi kurtarma şansınızı arttıracaktır.

 Yazılım Problemleri  Donanım Problemleri
 USB bellek tanımlanır ancak dosyalarınızı göremezsiniz  Bilgisayar tarafından tanınmama
 Bozuk dosya sistemi  Güç ışığının yanmaması (Güç ışığı mevcutsa)
 Güç ışığının yanmaması (Güç ışığı mevcutsa)  Işığın yanması ancak bilgisayar tarafından tanınmaması
 Kazara formatlama  Flash belleğin tanınması ancak boyutunun 0 mb veya 2 TB gibi yanlış görünmesi
 Erişilemeyen ancak bilgisayar tarafından görülen sürücüler  USB portunuzda güç dalgalanması yaratması
 Virüs Problemleri   Tanınmayan donanım uyarısı vermesi
 Sürücü tanınır ancak boş görünür   Kırık USB ucu

USB belleğinizde yazılım veya donanım problemi varsa, Ücretsiz Değerlendirme ile 24 saat içerisinde bunu belirliyoruz. Eğer herhangi bir veriyi kurtaramazsak sizden ücret almıyoruz. 

Donanım hatası olan bir USB bellek için, yoğun emek harcayarak saatlerce çalışmak gereklidir. Bu servisi sadece çok önemli bilgiler söz konusuysa tavsiye ediyoruz. Bu işlemde USB belleğin kasası çıkarıldıktan sonra, hafıza çipleri elektronik kart üzerinden ayrılır ve üzerindeki ham veri bir başka dosyaya kopyalanır.

Hafıza çiplerindeki ham veri kopyalandıktan sonra, üzerindeki bilgiler belirli bir model USB belleğe aktarılır. Bu işlem cihaz üzerindeki garanti koşullarını sona erdirecektir. Bu işlem sadece belirli bir model için geçerli değildir. Herhangi bir marka, model veya bellek boyutu farkı olmadan tüm cihazlarla çalışabilmekteyiz. Bazı durumlarda gerçekten elektronik devreyi onardıktan sonra aşağıda tahmini olarak verilen sürelerden daha çabuk olarak verilerinizi kurtarmaktayız.

 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA Telefon: +90 312 384 0 333 Faks: +90 312 384 2 048TwitterFacebook